Početna stranica › Natječaji

CARDS 2003

CARDS 2003

Delegacija Europske komisije u Zagrebu tražila je prijedloge projekata za unapređenje strukovnog školstva…

Školski projekt - tjedan zdravlja „Budi zdrav““

Školski projekt - Tjedan zdravlja “Budi zdrav” planira se održati tijekom mjeseca svibnja 2021. godine ovisno…

NATJEČAJ za zapošljavanje osoba za obavljanje poslova stručno komunikacijskog posrednika/ce

Na temelju članka 107. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (Narodne novine broj 87/08, 86/09, 92/10, 105/10, 90/11, 16/12, 86/12, 94/13 i 152/14 , 7/17 i 68/18) i sukladno uvjetima projekta „Uz potporu sve je moguće, faza III“ u okviru Poziva za dodjelu bespovratnih sredstava UP.03.2.1.03 “Osiguravanje pomoćnika u nastavi i stručnih komunikacijskih posrednika učenicima s teškoćama u razvoju u osnovnoškolskim i srednjoškolskim odgojno-obrazovnim ustanovama, faza III” koji se financira sredstvima Europskog socijalnog fonda u okviru Operativnog programa “Učinkoviti ljudski potencijali” 2014-2020,  Obrtnička škola Bjelovar objavljuje

NATJEČAJ
za zapošljavanje osoba za obavljanje poslova stručno komunikacijskog posrednika/ce

Broj traženih osoba: jedan  stručno komunikacijski posrednik/ca u nastavi , nepuno radno vrijeme do 32 sata tjedno

Mjesto rada: Obrtnička škola Bjelovar
Vrsta ugovora: ugovor o radu na određeno vrijeme za nastavnu godinu 2018/2019.
Prijevoz: djelomično

POSEBNI UVJETI
- Punoljetnost
- minimalno srednjoškolsko obrazovanje
- da kandida/kinja nije pravomoćno osuđen za kaznena djela za koja se goni po službenoj dužnosti sukladno članku 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj srednjoj i da protiv osobe nije pokrenut kazneni postupak za djela za koja se goni po službenoj dužnosti i sukladno članku 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi
- znanje hrvatskog znakovnog jezika
Na natječaj se mogu ravnopravno javiti kandidati oba spola.

OPIS POSLOVA
Osnovna zadaća stručno komunikacijskog posrednika/ce je pružanje komunikacijske potpore gluhim, nagluhim i gluhoslijepim učenicima u onom sustavu komunikacije koji preferira gluhi, nagluhi ili gluhoslijepi učenik/ca, pripremati se za nastavu i neposredni rad s učenikom/com u svrhu objašnjavanja određenih pojmova učeniku/ci prema uputama učitelja/nastavnika. Pomaganje učeniku/ci pri upotrebi radnih materijala i korištenje udžbenika.

PRIJAVA NA NATJEČAJ
Uz prijavu na natječaj kandidati trebaju priložiti:
1. životopis
2. dokaz o odgovarajućem stupnju obrazovanja (preslika svjedodžbe/diplome ili potvrda o stečenoj stručnoj spremi)
3. dokaz da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak sukladno članku 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi izdan za vrijeme trajanja natječaja (preslika)
4. potvrdu o poznavanju hrvatskog znakovnog jezika

Nije potrebno dostavljati original dokumente, jer se natječajna dokumentacija ne vraća. Izabrani kandidati/kinje dužni su prije sklapanja ugovora dostaviti original dokumentaciju kao i original potvrdu o nekažnjavanju izdanu na dan sklapanja ugovora.

U prijavi obavezno navesti adresu stanovanja, kontakt broj mobitela i elektronsku poštu (e-mail).

Ukoliko kandidat/kinja koji se prijavljuje na natječaj ostvaruje pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnom propisu, u svojoj zamolbi dužan/na se je pozvati na to pravo te priložiti sve dokaze o ostvarivanju prava prednosti.
Kandidati/kinje koji ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno odredbama Zakona o hrvatskim braniteljima (NN 121/2017) dužni su prilikom prijave na natječaj slijediti odredbe Zakona o hrvatskim braniteljima glede prilaganja potrebne dokumentacije. Upute o navedenom nalaze se na linku: https://branitelji.gov.hr/UserDocsImages/NG/12%20Prosinac/Zapo%C5%A1ljavanje/POPIS%20DOKAZA%20ZA%20OSTVARIVANJE%20PRAVA%20PRI%20ZAPO%C5%A0LJAVANJU.pdf

Prije donošenja odluke o izboru može se organizirati prethodni razgovor s prijavljenim kandidatima o čemu će kandidati biti telefonski obaviješteni.

Sa stručno komunikacijskim posrednikom/com, škola će sklopit pisani ugovor o radu u kojem će biti utvrđeni poslovi, trajanje, tjedno zaduženje te međusobna prava, obveze i odgovornosti ugovornih strana.

Rok prijave je osam (8) dana od dana objave natječaja.
Natječaj će bit objavljen 22.08.2018.

Prijave na natječaj s dokazima o ispunjavanju uvjeta dostavljaju se na adresu škole: OBRTNIČKA ŠKOLA BJELOVAR, DR. ANTE STARČEVIĆA 24, 43000 BJELOVAR, s naznakom “ZA NATJEČAJ ZA STRUČNO KOMUNIKACIJSKOG POSREDNIKA”.

Nepravodobne i nepotpune prijave neće biti razmatrane.

O rezultatima natječaja kandidati/kinje će biti obaviješteni na isti način u istom roku.

Objavljeno:
1.  Web stranice škole
2.  Zavod za zapošljavanje
3.  Oglasna ploča škole

Ravnatelj škole:
Branko Cvetković, dipl.ing.

O povijesti škole

Bjelovar ima dugu tradiciju u razvoju obrazovanja za potrebe obrtništva. Tako su već 1769. god. otvoreni…